Fotorelacja i wyniki Finału V Metropolitalnego Konkursu Papieskiego
2015-06-18 Poniżej kilka zdjęć z wyjazdu finalistów V MKP do Głogowa. Dziękujemy opiekunom za przygotowanie uczniów do konkursu, a uczestnikom gratulujemy udziału w finale i osiągniętych wyróżnień. W załączniku wyniki i punktacja poszczególnych osób


galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
V Metropolitalny Konkurs Papieski
2014-10-03 Już po raz piąty przystępujemy do zgłębiania bogactwa myśli świętego Jana Pawła II, a także do odkrywania i ukazywania innym śladów Jego obecności w naszej Metropolii. Zachęcamy gimnazjalistów i ich katechetów do udziału w konkursie. Regulamin i wykaz literatury w załącznikach.

Finał IV Metropolitalnego Konkursu Papieskiego
2014-06-03
Finał
IV Metropolitalnego Konkursu Papieskiego
dla gimnazjalistów

odbędzie się 11 czerwca (środa) w siedzibie Kurii Metropolitarnej w Szczecinie, ul. Papieża Pawła VI 4 o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy lauratów etapu diecezjalnego.  

Etap diecezjalny IV Metropolitalnego Konkursu Papieskiego
2014-05-12
Etap diecezjalny IV MKP odbędzie się 21 maja (środa) o godz. 11.00 w Zespole Szkół Katolickich (nowy budynek) przy parafii pw. Ducha Świętego w Koszalinie.
Serdecznie zapraszamy laureatów rozgrywek szkolnych wraz z opiekunami. Gdyby ktoś z różnych przyczyn losowych nie mógł przyjechać na konkurs bardzo proszę o wcześniejszą informację.
 

IV Metropolitalny Konkurs Papieski dla Gimnazjalistów
2013-09-16 W załącznikach zamieszczone są: regulamin konkursu i zakres literatury. Zachęcamy do udziału w konkursie i przybliżenia uczniom postaci i przesłania błogosławionego Jana Pawła II wszystkich katechetów uczących w gimnazjach.